Kalika

kalika kalika Kalika Perfo, farklı üçgen formuyla özgün, sade hatları ve minimalist tarzıyla kullanım rahatlığı sağlayan Kalika, şıklığı ve istenilen her ortama uyumu ile modern bir görüntü sergiliyor.

Renkler
Vina renk
Ölçüler
  • En: 15.5 cm
  • Boy: 26.5 cm

Eski sulama alışkanlıklarınızla artık vedalaşabilirsiniz

Düzenli sulama yapılmadığı takdirde, bitkiler zamanla sararıp solar ve canlılığını yitirir. Özellikle tatil dönemlerinde ev veya iş yerlerinde yalnız kalan bitkilerin başına çok sık gelen bu durum, birçok kişinin çok sevdiği bitkilerinden vazgeçme sebebidir. Az sulama gibi çok sulama da bitkiler için olumsuz sonuçlar doğurabilir. Çiçekleri sularken ayarı biraz fazla kaçırma, zeminlerin kirlenmesinin yanı sıra, suyu fazla sevmeyen bitkilerin de sararıp solmasına neden olur.

Vasso akıllı saksılar, tüm bu problemleri ortadan kaldırmak ve bitki yetiştirmeyi çok daha kolay hale getirmek için özel olarak geliştirildi. Bu saksılar sayesinde çiçek yetiştirmek artık herkes için çok daha kolay olacak. Akıllı sulama sistemi, bitkilerinizin sürekli ve düzenli beslenebilmesine olanak sağlayacak.

Akıllı Sulama Nedir?

Özel olarak geliştirilen Vasso akıllı saksılar, su haznesi ve bitkilerin ekildiği toprak haznesi olarak iki bölümden oluşur. Toprak haznesinin altında yer alan su haznesi, saksınızın büyüklüğüne göre farklı su kapasitelerine sahiptir. Su haznesini doldurduğunuzda, yetiştirdiğiniz bitkinin türüne ve ortamın sıcaklığına göre uzun bir süre sulama yapmanıza gerek kalmaz. Toprağın birkaç santimetre altında yer alan Vasso Ponza nem tutma özelliği sayesinde, bitkilerin ihtiyaç duyduğu kadar su ile beslenmesine olanak sağlar.

Akıllı sulama sayesinde herkes bitki yetiştirebilir

Sulamayı unutarak bitkilerinin sararıp solmasına sebep olan ve çiçek yetiştirmekten vazgeçenler, Vasso saksıların sahip olduğu akıllı sulama sayesinde artık çok rahat bitki yetiştirebilecek. Sürekli uğramadığınız yazlık evinizdeki bitkiler veya yazlık evinize gittiğinizde evinizde yalnız kalan bitkiler, artık uzunca bir süre canlı kalabilecek. Sizin yapmanız gereken tek şey, belirli aralıklarda su seviyesini kontrol ederek, seviye minimuma düştüğünde hazneyi tekrar su ile doldurarak bu süreci tekrar uzatmak

Gelecek için yüksek oranda su tasarrufu sağlar

Küresel ısınmanın hızla arttığı, tüm canlılara hayat veren su kaynaklarının giderek azaldığı dünyamızda bugün, bir damla suyun bile çok önemi var! Çevre dostu Vasso akıllı saksılar, akıllı sulama sayesinde gereksiz su tüketiminin önüne geçerek su tasarrufu sağlar. Böylelikle bitkileriniz ihtiyaç duyduğu kadar su ile beslenirken, hem cebinize hem de çevrenize katkı sağlamış olursunuz.

Vina Teknik Özellikler Vina Teknik Özellikler Vina Teknik Özellikler